خدمات ما

شرکت APEXRAD یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات Oracle APEX

آموزش های مرتبط Oracle APEX

با APEXRAD،  تخصص تیم کاری خود را افزایش و زمان توسعه را کاهش دهید. مشکلات پیاده سازی و صحت آن وقت زیادی از تیم توسعه شما می گیرد؟ بهترین متخصصان ما در کنار شما خواهند بود

camera

آماده سازی محیط اجرا

نصب و راه اندازی بستر سخت افزاری و نرم افزاری Oracle APEX بهمراه ابزارهای مناسب و سازگار با محیط، تخصص APEXRAD می باشد. ما چندین مدل پیاده سازی برای نصب و راه اندازی نسبت به محیط اجرایی و هزینه های شما پیشنهاد خواهیم داد.

verified_user

طراحی منحصربفرد

شرکت ما با چندین سال تجربه حرفه ای در زمینه Oracle APEX  می تواند به بهترین نحوه اپلیکیشن های مورد نیاز شما را پیاده سازی نماید. امروزه استانداردها و اصول تولید نرم افزار بهینه در قالب تجارب فرهنگ سازی، ارتباط قوی با مشتری، استفاده از ابزارهای خودکارسازی و خلاقیت است.

local_play

ایجاد داشبوردهای کاربردی/مدیریتی

بیشتر سازمانها/موسسات عالی برای پیشبرد و نظارت بر کارهای مدیریتی و کاربردی نیازمند گزارشهای داشبوردی بر روی  اطلاعات ذخیره شده در دیتابیس می باشند که با کمک ابزار Oracle APEX این امر به سادگی مرتفع گشته است.

trending_up

مشاوره اجرا و تیم توسعه

ما گروهی از بهترین توسعه دهنده های Full Stack را گرد هم آوردیم تا بتوانند به راحتی هم با پایگاه داده و هم طراحی اپلیکیشن های کاربردی /سازمانی/سایت ارتباط کامل برقرار کنند.

wallet_giftcard

ایجاد و توسعه اپلیکیشن های سفارشی

تیم ما متخصص طراحی ها ی ویژه و خاص برای اپلیکیشن های کاربردی می باشد. در این خصوص چندین پروژه در زمینه های مختلف که بصورت کاملا سفارشی می باشد توسط تیم ما طراحی و اجرایی شده است.

polymer

مدرن سازی Oracle Forms

Oracle APEX یک پلت فرم ساده برای انتخاب آسان برای انتقال برنامه های Oracle Forms به برنامه های وب مدرن است. همان روش های ذخیره شده و بسته های PL / SQL بطور نسبی درAPEX کار می کنند و باعث توسعه اپلیکیشن ها می شود.

phone_iphone

ایجاد اپلیکیشن های Enterprise

Oracle APEX از همان روز اول برای محیط های Enterprise دیده شده بود. دارای پشتیبانی کامل اوراکل است و هر جایی که دیتابیس اوراکل اجرا می شود Oracle APEX هم اجرا می شود. حال تیم ما در این نوع محیط ها تجربه و تخصص های لازم را دارند.

شرکت پایا شتابان اندیشه (APEXRAD)

توانایی های تیم ما

شرکت ما با بیش از ۱۵ سال تجربه حرفه ای افراد در زمینه Oracle Database , Oracle Forms/Reports, …  و مخصوصا Oracle APEX  می تواند به بهترین نحو بستر و اپلیکیشن های مورد نیاز شما را پیاده سازی نماید.

اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX

پشتیبانی سریع و آنلاین

تعهد، پاسخگویی و خلاقیت اصول کاری و حرفه ای ما در APEXRAD برای همکاری با شماست. پس از اتمام کار و عملیاتی شدن اپلیکیشن ها، نگران تغییرات نباشید زیرا APEXRAD همراه همیشگی شما است.

اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX

مشاور پروژه های اوراکل APEX

اگر پروژه اوراکل ای پکس خود را به یکی از شرکت های فعال در این حوزه سپرده اید و حالا نیاز به کارشناسان خبره برای نظارت بر روند پیاده سازی پروژه خود دارید، APEXRAD در کنار شما خواهد بود. این مشاوره می تواند در خصوص نحوه پیاده سازی سیستم های جدید، مهاجرت و امکان سنجی آن ها، محاسبه زمان و هزینه پروژه، نظارت بر روند اجرای صحیح پروژه، امنیت سیستم در مقابل حملات وب باشد

برای مشاوره و ارسال انتقادات و پیشنهادات با ما در ارتباط باشید.

Support@apexrad.info

keyboard_arrow_up
Oracle APEX Capabilities (OAC)