پروژه ها

بانک تجارت

اپلیکیشن نمونه امضا (Intranet)

قرارداد تولید و توسعه اپلیکیشن نمونه امضاها، قراردادی بود که به صورت برون سپاری بر عهده این شرکت قرار داده شد. تلاش کردیم استانداردهایی که در طول این سالها برای کار بهتر با Oracle APEX تعین کرده بودیم در بانک پیاده سازی شود تا هم سیستم های قدیم و هم سیستم های جدید همسو با هم و با یک استاندارد مشخص و با امنیتی کامل پیاده سازی شوند تا در ادامه، پشتیبانی نیز تسهیل گردد. پیاده سازی کامل بستر Oracle APEX و نیز پشتیبانی ۲۴ * ۷ خدمت دیگری است که APEXRAD با افتخار ارائه دهنده آن است.

 • تولید و توسعه سیستم نمونه امضا
 • مشاوره و در اختیار قراردادن نیروهای مجرب برای تولید و توسعه سیستم های قدیم و جدید

 • پشتیبانی ۲۴ * ۷ بستر Oracle APEX
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEXلوگو بانک تجارت - apexrad - اوراکل apex

شرکت خدمات بیمه ای صبح امید

اپلیکیشن محاسبه پورسانت بازاریابان شبکه فروش بیمه ایران (Internet)

اپلیکیشن محاسبه پورسانت بازاریابان شبکه فروش بیمه، بر اساس تقاضای شرکت خدمات بیمه ای صبح امید با دید ارائه خدمات در سطح نمایندگی تولید و توسعه یافته است. در طراحی این سیستم، به جنبه داینامیک بودن و اضافه کردن شاخه های مستقل با امکان محاسبه جداگانه بر اساس هر شاخه فروش تاکید فراوان شده است. امکان افزودن نمایندگی های گوناگون از بیمه های مختلف در این سیستم گنجانده شده است و محاسبات پورسانت آن از انعطاف بسیاری برخوردار است و مدیر سیستم به راحتی توان مدیریت تمامی شاخه ها و مشاهده تمام گزارشات و نحوه محاسبه به ازای هر نود را خواهد داشت. پیگیری روند محاسبه پورسانت یک فرد و نگهداری سوابق محاسبات به تفکیک هر ماه و سال امکان پذیر بوده تا بازاریاب به راحتی به ریز محاسبه پورسانت خود در ماههای مختلف دسترسی داشته باشد تا اطمینان و شفافیت این محاسبات برای وی ممکن باشد، این اطلاعات از طریق ارسال پیامک و ایمیل نیز برای هر بازاریاب ارسال می گردد. امنیت، سرعت بالا در محاسبه پورسانت، ظاهر شیک و منعطف از مشخصه های کیفی این سیستم است. لازم به ذکر است که از آنجا که الگوریتم محاسبات این سیستم متعلق به این شرکت است، لذا مالکیت الگوریتمی آن و حق استفاده از این سیستم در اختیار این شرکت می باشد. این سیستم همینک بر روی دو سرور مجزا برای دو نمایندگی بیمه ایران در حال کار و ارائه سرویس است.

 • نصب و راه اندازی بستر کامل اوراکل APEX (سیستم عامل، پایگاه داده،WebLogic, Apache Server و Oracle APEX)
 • تولید سیستم محاسبه پورسانت شبکه فروش بیمه بر اساس اطلاعات بیمه ایران با امکان افزودن بیمه های دیگر
 • نگهداری، پشتیبانی و توسعه سیستم
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-لوگو بیمه ایران - apexrad - اوراکل apex

نظم هوشمند کارآفرین

اپلیکیشن محاسبه پورسانت بازاریابان شبکه فروش بیمه (Internet)

اپلیکیشن محاسبه پورسانت بازاریابان شبکه فروش بیمه، بر اساس تقاضای یکی از بزرگترین نمایندگی های بیمه کارآفرین تولید و توسعه یافت. این اپلیکیشن یکی از بهترین سیستم های تولید شده برای محاسبه پورسانت فروش بازاریابان بیمه است که توسط شرکت تولید شده است. برای این سیستم نیاز به بستری مستحکم داشتیم، لذا بستر کامل Oracle APEX را با الزامات امنیتی لازم بر روی سرور مجازی فراهم کرده و ظرف مدت شش ماه آن را راه اندازی کردیم. لازم به ذکر است که از آنجا که الگوریتم محاسبات این سیستم متعلق به این نمایندگی است، لذا مالکیت الگوریتمی آن و حق استفاده از این سیستم در اختیار این نمایندگی می باشد.

 • نصب و راه اندازی بستر کامل اوراکل APEX (سیستم عامل، پایگاه داده، WebLogic Server, Apache Server و Oracle APEX)
 • تولید سیستم محاسبه پورسانت شبکه فروش بیمه بر اساس اطلاعات بیمه ایران با امکان افزودن بیمه های دیگر
 • نگهداری، پشتیبانی و توسعه سیستم
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-لوگو بیمه کارآفرین - apexrad - اوراکل apex

پتروشیمی شازند اراک

اپلیکیشن ترسیم فرآیندها (Intranet)

اپلیکیشن موبایل سامانه مدیریت و ردیابی پالت ها

شرکت پتروشیمی شازند، سالهاست که با داشتن کادری با تجربه بستر نرم افزاری خوبی پیاده سازی کرده است. تجربه خوبی در توسعه نرم افزارهای خود با Oracle Form را دارد اما نگاه به آینده، این شرکت را به فکر جایگزینی برای نرم افزارهای خود سوق داده است. پیاده سازی شامل نصب Oracle Linux، Oracle Database  و Oracle WebLogic و Oracle APEX است تا محیطی کاملا آماده و قابل بهره برداری برای پیاده سازی سیستم های اوراکل APEX فراهم گردد. تولید و توسعه نرم افرارهای مورد نیاز آن مجموعه محترم گام بعدی همکاری ما بود. پیاده سازی سیستم ترسیم فرآیندها بر اساس استاندارد  BPMN2 در محیط Oracle APEX، و سیستم موبایل سامانه مدیریت و ردیابی پالت ها دو سیستم است که برای این شرکت پیاده سازی و اجرایی شده است.

  • برگزاری دوره آموزشی وب سرویس در محیط Oracle APEX برای توسعه دهنده ها به منظور پیاده سازی بستر ارتباطی بین سیستم ها و بسترهای مختلف.
  • فراهم سازی بستر مناسب با نصب Oracle APEX و Oracle WebLogic و Oracle BI Publisher, Apache Server
  • توسعه و پیاده سازی سیستمهای مبتنی بر Oracle APEX
  • سیستم مدیریت فرایند های کسب و کار
   • این سیستم به منظور مستند سازی الکترونیکی فرآیندهای موجود این شرکت در بستر BPMN2 با استفاده از Oracle APEX در یک محیط کاملا گرافیکی و با استفاده از BPMN Designer موجود در این برنامه پیاده سازی و اجرایی شد. در این سیستم کاربران بنا بر سطح دسترسی خود می توانند فرآیندهای واحد اجرایی خود را مدل کرده و آن را ذخیره کنند تا پس از بررسی توسط سطوح بالاتر تایید شود. در سیستم امکان تعریف سطوح دسترسی و نیز سلسله مراتب نقش ها قابل تعریف و پیاده سازی است. خروجی این سیستم بر اساس استاندارد XML بوده و قابلیت Import در دیگر برنامه های مدل سازی BPMN را دارا است. همچنین امکان زوم بر روی فرآیندهای ترسیم شده و نیز خروجی SVG از مدل های ترسیم شده به منظور فراهم کردن امکان چاپ مدل ها در هر اندازه و سایزی از دیگر قابلیت های این سیستم است. علاوه بر این، امکان تعیین ماتریس ماهیت وظایف (RACI Chart) و ماتریس ارتباط نقش ها و فراینده ها و نیز ارتباط بین فرایند جاری با فرآیندهای ورودی و خروجی نیز در این سیستم گنجانده شده است.
  • پیاده سازی سیستم موبایل سامانه مدیریت و ردیابی محصول
   • این سیستم به منظور مدیریت و ردیابی پالت ها و برای کمک به رانندگان پیاده سازی شده است. قابلیت اسکن Barcode و QR Code به منظور خواندن بارکدهای روی پالت ها نقطه قوت این سیستم است. این سیستم نرم افزاری کاملا Responsive بوده و قابلیت نمایش در تبلت و موبایل را دارد و امکان رویت و ثبت اطلاعات را برای استفاده کننده ها سهل و آسان می کند. در این سیستم با حداقل تغییرات بر روی سامانه بارکدینگ که در حال حاضر با گذشت حدود ۱۱ سال با کیفیت بسیار خوبی از نظر سخت افزاری در حال سرویس دهی می باشد تنها با اضافه شدن تبلت به اپراتور ها امکان رویت و ثبت اطلاعات به وجود می آید و سایر عملیات همانند گذشته انجام می پذیرد.
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-لوگو پتروشیمی- apexrad - اوراکل apex

صنایع مس شهید باهنر کرمان

اپلیکیشن سفارش محصول (Intranet)

شرکت صنایع مس شهید باهنر، با سالها تجربه در کار با Oracle Form یکی از غنی ترین شرکت هایی است که بستر نرم افزاری خود را بر روی تکنولوژی اوراکل قرارداده است. با ظهور اوراکل APEX این شرکت جزو اولین شرکت هایی بود که با آینده نگری خوب به سمت Oracle APEX گام برداشت. پیاده سازی بستر مناسب، نصب و راه اندازی Oracle WebLogic و بهینه سازی آن به همراه نصب Oracle APEX و ORDS بستر کاملی را برای کاربران و برنامه نویسان این شرکت محترم فراهم کرد. نصب و راه اندازی Oracle BI Publisher و آموزش نحوه ساخت گزارشات در آن و نحوه اتصال آن به Oracle APEX بستر گزارشات مورد نیاز را برای سیستم های آن شرکت فراهم کرد. آموزش توسعه دهنده ها به منظور تولید سیستم های با کیفیت و همراه با عملکرد صحیح در اوراکل APEX قدم بعدی بود. اما داشتن یک سیستم کامل اوراکل APEX بعد از آموزش، بهترین نمونه برای یک تیم توسعه آموزش دیده است تا علاوه بر داشتن یک سیستم نرم افزاری حیاتی، نمونه ای پیاده سازی شده توسط یک تیم حرفه ای را در اختیار داشته باشند. این همان کاری است که ما در APEXRAD برای صنایع مس شهید باهنر انجام دادیم. ارتباط بین Oracle Form و Oracle APEX و امکان صدا زدن فرمهای اوراکل APEX از طریق Oracle Forms یکی از نو آوری های ما در این سیستم بود.
آموزش، نصب و را اندازی بستر و پیاده سازی سیستم نمونه و ایجاد بستر گزارش سازی چرخه ای کامل برای کار راحت با Oracle APEX است که نمونه آن در شرکت صنایع مس شهید باهنر پیاده شد.

 • فراهم سازی بستر مناسب با نصب Oracle APEX و Oracle WebLogic و Oracle BI Publisher
 • آموزش توسعه دهنده ها به منظور تولید سیستم های با کیفیت و مهاجرت از Oracle Forms
 • توسعه و پیاده سازی و پشتیبانی سیستمی کامل مبتنی بر Oracle APEX
 • آموزش Oracle WebLogic
 • آموزش نحوه استفاده و ساخت Layout در Oracle BI Publisher
 • ارتباط بین Oracle Forms و Oracle APEX و امکان صدا زدن صفحه های Oracle APEX از طریق Oracle Forms
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-لوگو مس باهنر- apexrad - اوراکل apex

شرکت فنی مهندسی کاگ

اپلیکیشن مدیریت تجهیزات ایستگاه (Intranet)

قرارداد تولید و توسعه سیستم مدیریت تجهیزات ایستگاه ، قراردادی بود که به صورت برون سپاری بر عهده این شرکت قرار داده شد. تلاش کردیم استانداردهایی که در طول این سالها برای کار بهتر با Oracle APEX تعین کرده بودیم در خصوص این قرارداد پیاده سازی کنیم که با یک استاندارد مشخص و با امنیتی کامل پیاده سازی شوند.

 • تولید و توسعه سیستم مدیریت تجهیزات ایستگاه
 • امکانات ویژه سیستم
  • تعریف ایستگاه ها
  • مپینگ داده های ایستگاه ها
  • ارسال اطلاعات بصورت Rest و آفلاین
  • نمایش گرافیکی ایستگاه ها
  • مانتیتورینگ بر روی نقشه های SVG بصورت آنلاین و آفلاین
  • تشخیص آلارم بصورت آنلاین
  • گزارش آماری
  • گزارش قبض های مصرفی
  • گزارش شاخص پایداری
  • ترند آنلاین اطلاعات دستگاه
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-لوگو کاگ - apexrad - اوراکل apex

شرکت پاریزان صنعت دانش

اپلیکیشن Risk Base Information) -RBI) – (Intranet)

قرارداد تولید و توسعه اپلیکیشن RBI ، قراردادی بود که به صورت برون سپاری بر عهده این شرکت قرار داده شد. تلاش کردیم استانداردهایی که در طول این سالها برای کار بهتر با Oracle APEX تعین کرده بودیم در خصوص این قرارداد پیاده سازی کنیم که با یک استاندارد مشخص و با امنیتی کامل پیاده سازی شوند.

 • اپلیکیشن RBI

RBI  ساده ترین و سریعترین روشی می باشد که می تواند جهت تعیین ریسک واحدها و اولویت بندی آنها بکار گرفته شود. RBI  ابزاری مدیریتی است که برای تشخیص و اولویت بندی ریسک های مربوط به وسایل تحت فشار و ارائه برنامه بازرسی بر اساس ریسک های محاسبه شده بکار می رود

اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-لوگو پاریزان - apexrad - اوراکل apex

شرکت سان(سمفونی داده ها)

اپلیکیشن EchoSystem (Internet)

قرارداد تولید و توسعه اپلیکیشن EchoSystem ، قراردادی بود که به صورت برون سپاری بر عهده این شرکت قرار داده شد. تلاش کردیم استانداردهایی که در طول این سالها برای کار بهتر با Oracle APEX تعین کرده بودیم در خصوص این قرارداد پیاده سازی کنیم که با یک استاندارد مشخص و با امنیتی کامل پیاده سازی شوند.

 • نصب و راه اندازی بستر کامل اوراکل APEX (سیستم عامل، پایگاه داده، WebLogic Server و Oracle APEX)
 • نگهداری، پشتیبانی و توسعه سیستم
اوراکل اپکس-لوگو سان - apexrad

گروه کاربران اوراکل ایران

IRAN OUG گروه کاربران اوراکل ایران بر پای تمرکز بر روی دانش می باشد. گروه کاربران اوراکل ایران یک سازمان بدون هدف انتفاع است که برای اهداف پشتیبانی و آموزش کاربران اوراکل تشکیل می شود. افراد داوطلب گروه عموماً به صورت فیزیکی دور هم جمع می شوند و با هم تعامل دارند.

 • نصب و راه اندازی بستر کامل اوراکل APEX (پایگاه داده، Tomcat Server و Oracle APEX, Apache Server)
 • نگهداری، پشتیبانی و توسعه سیستم
اوراکل اپکس-APEXRAD - اوراکل APEX

شرکت سایپا

تولید و توسعه اپلیکیشن پورتال تامین الکترونیکی سایپا ، این پروژه توسط افراد خبره APEXRAD پیاده سازی و اجرایی گردید. تلاش کردیم استانداردهایی که در طول این سالها برای کار بهتر با Oracle APEX تعین کرده بودیم در خصوص این اپلیکیشن پیاده سازی کنیم که با یک استاندارد مشخص و با امنیتی کامل پیاده سازی شوند. این اپلیکیشن نقش بسزایی در رشد تعداد تامین کنندگان برای شرکت در استعلام ها و  مناقصه ها را ایفا کرده است و بصورت کلی موارد زیر را پوشش می دهد:

 • ثبت نام فروشندان و شرکت ها
 • شرکت در استعلام و مناقصه ها
 • اعلامیه ارسال محموله (ASN)
  • پس از آنكه محموله خريداري شده توسط شركت سايبپا از تامين كنندگان آماده حمل شود لازم است اين سند ايجاد شود. براي ايجاد اعلاميه ارسال محموله ( ADVANCED SHIPPING NOTICE -ASN) مي توانيد به اين قسمت از پورتال وارد شده ومطابق با راهنماي آن عمل كنيد.
 • مشاهده اسناد
  • VMI، حواله هاي صادره، دستورحمل صادره، برگشتي به تفکيک حمل، اسناد برگشتي اماني و … دراين قسمت از پورتال مشاهده كرده و تصميم مقتضي را اتخاذ نمايند.
 • پورتال تامین الکترونیکی سایپا

این پورتال ساده ترین و سریعترین روشی می باشد که فروشندگان و شرکت های مختلف ایرانی و خارجی می تواند در استعلام ها و مناقصه هایی که از طرف شرکت سایپا اعلام می شود شرکت کرده و قیمت تک تک اقلام خود را اعلام نمایند.

اوراکل اپکس-پورتال تامین الکترونیکی سایپا
اوراکل اپکس-saipa logo- apexradپورتال تامین الکترونیکی سایپا
اوراکل اپکس-پورتال تامین الکترونیکی سایپا - APEXRAD - اوراکل APEX
اوراکل اپکس-saipa logo- apexradپورتال تامین الکترونیکی سایپا
اوراکل اپکس-saipa logo- apexrad

شرکت سایپا

پیاده سازی سیستم امنیت داده ها (Intranet)

اپلیکیشن امنیت داده های (OAPEX VPD) یکی از محصولات ویژه و حرفه ای APEXRAD می باشد که در سایپا بر روی ماژول بزرگ خرید با بیش از ۱۰۰۰ کاربر پیاده سازی و با موفقیت اجرایی گردید. این پروژه کمک شایانی به پیاده سازی ماژول خرید و همچنین منجر به انعطاف پذیری اپلیکیشن خرید در سایپا گردیده است.

اپلیکیشن امنیت داده ها OAPEX VPD

اوراکل اپکس-saipa logo- apexrad
keyboard_arrow_up
Oracle APEX Capabilities (OAC)