چرا Oracle APEX را انتخاب کنیم؟

چرا Oracle APEX را انتخاب کنیم؟

اوراکل APEX از همان ابتدا برای کمک به توسعه دهندگان با هدف ایجاد برنامه های کاربردی مدرن، زیبا و پاسخگو بدون نیاز به تبدیل شدن به متخصصین تخصصی طراحی شده بود.
Oracle APEX همیشه برای ارائه ساده ترین راه ممکن برای توسعه دهندگان در برابر داده های خود که منجر به ساخت برنامه هایی عالی شده، تمرکز داشته است. در اینجا چند دلیل برای انتخاب Oracle APEX برای پروژه توسعه بعدی شما وجود دارد:

 

ساده و آسان
برای یادگیری و استفاده Oracle APEX بسیار راحت و ساده می باشد. یک پلت فرم رابط کاربری بصری مبتنی در مرورگر، که شما را از طریق ایجاد برنامه های خود براحتی راهبری کرده، فراهم می کند. اجزای قدرتمند Oracle APEX شما را قادر به اضافه کردن یک سطح بالا از قابلیت های برنامه ها با حداقل کدنویسی می باشد. بسیاری از مشتریان در مدت یک هفته یا کمتر به محصول خود(اپلیکیشن کاربردی خود) دسترسی پیدا می کنند.

 

قدرتمند و اثبات شده
اوراکل APEX می تواند برای ساختن طیف وسیعی از برنامه ها برای هر صنعت استفاده شود. از ساده ترین برنامه هایی که “webifies” یک صفحه گسترده(مثلا اکسل) تا برنامه های بحرانی و حساس که روزانه توسط دهها هزار کاربر استفاده می شود. معماری ظریف اوراکل APEX برای سالهاست که مورد استفاده هزاران برنامه های کاربردی در سراسر جهان قرار گرفته است.

 

امن
اوراکل APEX برای ساخت برنامه های وب مورد استفاده قرار گرفته و می تواند از در محیط خارج از خودش از امنیت بالایی برخوردار می باشد. در دنیا استانداردهای وب، توسعه استانداردهای امنیتی و هکرهای مجرب همیشه در حال تغییر می باشد. تمرکز بر امنیت به این معنی است که برنامه های شما محافظت شده و باقی می مانند.

 

قابل حمل
شما می توانید Oracle APEX را در همه جا اجرا کنید. در ابر اوراکل، محل سکونت، و یا هر جای دیگری پایگاه داده اوراکل وجود دارد. وهمچنین شما می توانید برنامه های کاربردی اوراکل APEX خود را در هر محیط، با سهولت جابه جا و اجرا نمایید.
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Oracle APEX Capabilities (OAC)